banner web up

 

Brick staví,

a zákazník slaví, protože skvělé ceny ho prostě baví…

 

 

Společnost BRICK působí jako ryze rodinná společnost na českém trhu již 30 roků. Je jednoznačně nejstarší společností v oboru založených po roce 1989, která nabízí svým zákazníkům lícové cihly, pásky a dlažby všech typů a použití, společně s jejich montáží. Díky vzdělání a zkušenostem v cihlařině máme za sebou průkopnický dovoz prvních ražených cihel do Česka, první výrobu ražených cihelných pásků a rohů v Čechách, vývoj malt a spárovacích hmot pro lícové cihly a pásky, první výrobu staticky únosných překladů z lícových cihel. Díky důvěře svých zákazníků a díky skvělé práci svých zaměstnanců nejen že BRICK 30 let funguje, ale rozvíjí svoji nabídku služeb tak, aby v Čechách zůstal se svými zákazníky dalších 30 roků. Oslavte s námi společně toto výročí zakoupením těch nejprodávanějších lícových cihel a pásků za skvělé ceny. Vybrané výrobky máme na skladě k okamžitému odběru! Pásky a rohové pásky bez jakéhokoliv limitujícího minimálního odběru, u cihel je min. odběr ucelená 1 paleta. Akční ceny jsou nabízeny ve spolupráci se sesterskou společností Brickland.

 

AKCE PLATÍ od 1. 6. do 2. 7.2021

 

 

 

Odběr zboží

 

Odběr zboží v období 1. 6. – 9. 7. (objednávky do 2. 7.)

Kontaktujte naše obchodní zástupce s vašimi požadavky na vybraný typ a množství. Naši zástupci vám vytvoří mimořádnou cenovou nabídku, kde jsou zahrnuty vybrané materiály. Podle této nabídky můžete zboží objednat. Na základě vaší objednávky vám vystavíme fakturu a po jejím uhrazení můžete zboží ihned vyvážet, nebo vám jej dovezeme a složíme.

 

Odběr zboží v období 12. 7. – 29. 10.

Kontaktujte naše obchodní zástupce s vašimi požadavky na vybraný typ a množství. Naši zástupci vám vytvoří mimořádnou cenovou nabídku, kde jsou zahrnuty vybrané materiály. Pokud zboží objednáte během slevové akce BRICK 30 a necháte ZDARMA uskladněné na našem skladě v Plzni, vystavíme vám zálohu ve výši pouze 10 % z hodnoty objednaného zboží! Před vyvezením zboží vystavíme celkovou fakturu na objednané zboží s odečtem uhrazené zálohy. Po úhradě celkové faktury můžete zboží kdykoliv do 31. 10. 2021 odebrat, nebo vám vybrané zboží dovezeme. A pokud pak budete potřebovat materiálu víc, nevadí. Nabídku pak aktuálně přizpůsobíme.

 

Odběr zboží v období 2. 11. 2021 – 29. 4. 2022

Vyhněte se postupnému zdražování a nedostatku materiálu, když ho právě potřebujete! Jestli se vám některý z akčních typů líbí a plánujete použití materiálů z této akce až do 29. 4. 2022, můžete si zboží během této akce jednoduše zarezervovat a my vám ho dovezeme, až ho budete potřebovat. A za stejně nízkou cenu, jako nabízí naše akce BRICK 30. Naši obchodní zástupci vám vypracují předběžnou cenovou nabídku, vy složíte rezervaci ve výši pouze 5% hodnoty zboží a můžete v klidu váš projekt připravovat. A pokud pak budete potřebovat materiálu víc, nevadí. Nabídku pak aktuálně přizpůsobíme. Pokud nevěříte, zavolejte nám!

 

 

Máme pro Vás dárek

Při nákupu více než 50 m2 cihel nebo pásků z této slevové akce, získáváte 5l soudek piva AC/DC jako poděkování.
Pokud společně s materiálem nad 50 m2 objednáte i zvýhodněnou montáž, získáváte 2x 5l soudek piva AC/DC jako poděkování.

www banner 02 pivo

 

 


 

banner zimni slevy

asasass

www klinkery nf

NĚMECKÝ FORMÁT

(240x115x71mm)

- Červená
- Hladká
- Děrovaná
- P60

50 02 ruby red

ČESKÝ FORMÁT

(290x140x65mm)

- Červená
- Hladká
- Děrovaná
- P60

 


 

banner zimni slevy

asasass

carma cihla

50 02 ruby red

Lícové cihly a obkladové pásky CARMA

Ražené cihly a pásky špičkového belgického výrobce Nelissen v moderním šedém barevném provedení.

 

 


 

banner zimni slevy

asasass

carma cihla

50 02 ruby red

Lícové cihly a obkladové pásky WESTFALISCH 7

Absolutní bestseller, německá kvalita, svěží tm. červený melír, v prodeji již od roku 1999.

 

 


 

banner zimni slevy

asasass

carma cihla

50 02 ruby red

Lícové cihly a obkladové pásky OLYMPIA

Ražené cihly a pásky špičkového belgického výrobce Nelissen v moderním šedém barevném provedení.

 

 


 

banner zimni slevy

asasass

carma cihla

50 02 ruby red

Lícové cihly a obkladové pásky ZIVA HAMMERED

Luxusní retro style, kombinace barev a ostařený povrch pro kombinaci „starých“ cihel a moderních prvků stavby.

 

 


 

banner zimni slevy

asasass

Maltové směsi a lepidla
BRICK MIX

- maltová směs MH, barva dle výběru
- flexibilní lepicí směs LH3 na pásky
nejvyšší třídy TE S1
- spárovací hmota SH, barva dle
výběru

Spotřeby, vzorníky a popis použití najdete na www.brickland.cz nebo na www.brickmix.eu

 

 


 

banner zimni slevy

Zvýhodněná MONTÁŽ
lícových cihel a obkladových pásků

Pro všechny SOD na montáž cihelných pásků uzavřené se společností Brick v období trvání této akce v období od 1. 6. do 2. 7. platí také pro vybrané typy mimořádné zvýhodnění montáž pásků ve výši 10 %. Toto zvýhodnění platí pro montáže zahájené až do 30. 4. 2022! Informace o montážích cihlových obkladových pásků najdete na www.klinker-bau.cz

 

 

Dodací podmínky

DODACÍ PODMÍNKY PRO VYUŽITÍ MIMOŘÁDNÉ AKCE „BRICK-30 ROKŮ“. TYTO PODMÍNKY JSOU ROZŠÍŘENÍM AKTUÁLNÍCH ZÁKLADNÍCH OBCHODNÍCH A DODACÍCH PODMÍNEK:


Legendární australská kapela AC/DC spojila síly s německým pivovarem „Karlsberg“ a společně vytvořili pivo s řízem jako blesk. Tenhle hardrockový ležák má zlatavě žlutou barvu a skvěle nadýchanou pěnu. Nemusíte se bát žádného tvrďáka, AC/DC Rock or Bust patří spíš k lehčím, svěžím kouskům. Tak pusťte do repráků při montáži cihel nebo pásků něco řízného a rozjeďte pořádnou stavební party s BRICKEM. S tímhle pětilitrovým soudkem zaženete nejen letní žízeň a s tím desetilitrovým už si s kámošema chvíli vystačíte. Můžete sledovat, jak vám před očima roste nové cihličkové bydlení. A když pošleš fotku, galerie na FCB tě nemine.

Slevy jsou platné na vybrané zboží uvedené na www.brickland.cz a z aktuálního ceníku BRICKLAND. Materiály jsou I. jakostní třídy, s řádným certifikátem CE, Prohlášením o shodě a dodávané na zakázku pro váš projekt.

Z důvodu obvykle velkého zájmu u vybraných akčních výrobků platí akční zvýhodnění do možného vyprodání skladových zásob.

V případě požadavku zákazníka zajistíme dovoz zboží po celé ČR, popř. dovoz se složením pomocí HR. Tyto služby jsou placené.

Pásky jsou dodávané na jednotlivé m2 od množství 1 m2, rohové pásky jsou dodáváme na ks. Cihly dodáváme pouze na ucelené palety.

Slevy platí jen na uvedené zboží v akci BRICK 30, na ostatní materiály a příslušenství platí standardní obchodní a cenové podmínky! Nechte si udělat individuální nabídku od našich obchodních zástupců.

Slevy budou poskytnuté pouze po zaslání závazné objednávky e.mailem, a jejím následném potvrzení ze strany Brick. Uvedené maximální slevy jsou konečné, bez možnosti jejich navýšení!!!

Cenové zvýhodnění se nevztahuje na dopravu, skládání HR, palety, balné a ostatní, společně dodávané materiály.

V ostatním zůstávají v platnosti aktuální základní Dodací a obchodní podmínky BRICKLAND, přístupné na www.brickland.cz

 

banner dole

 

 

banner dole