Prodej nákladního auta s HR

Cena 590 000,- Kč + DPH.

Bližší info o prodeji na tel. 777 738 896.

Ihned k dispozici.

001 001 001
001 001 001
001 001 001
001 001 001
001 001 001

Společnost Brickland s.r.o. je jedničkou na trhu s lícovým zdivem. Již desítky let dodáváme a montujeme lícové cihly, obkladové pásky a cihelnou dlažbu v České republice i v mnoha dalších zemích v Evropě i mimo ni. Naše zkušenosti se pravidelně stávají návodem a zdrojem informací pro zákazníky, klienty, partnery a naše katalogy jsou často inspirací i pro ostatní dodavatele lícových cihel v ČR. Svědčí to o správnosti naší cesty.

 

Možná hledáme právě tebe?

banner web up

 

Vážení zákazníci,
i přes to, že se nám karanténa neustále prodlužuje, nařízení vlády každým dnem mění a podmínky pro obchod jsou čím dál tím složitější, dovolujeme si Vás informovat, že naše společnost běží na 100 % a děláme vše pro to, aby Vaše objednávky, nebo plánované rekonstrukce nebyly ani v této nelehké době ohroženy.

 

 

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY:

Máte otevřeno? Můžu si přijít prohlédnout sortiment do Vaší vzorkovny?
ANO a určitě ANO. Všechny naše vzorkovny jsou otevřené, jen otevírací doba je trochu pozměněná a může se lišit dle dalších nařízení vlády. Před návštěvou si proto pečlivě prohlédněte informace ohledně otevírací doby, které jsou pravidelně aktualizovány. Viz OTEVÍRACÍ DOBA. Samozřejmě dbáme na přísné dodržování hygienických předpisů a tímto o to žádáme i naše zákazníky.

V karanténě mám čas a rád bych se pustil do rekonstrukce, můžu si i teď zboží objednat?
ANO, i v této nelehké situaci fungujeme na 100%. Přijímáme objednávky, připravujeme rozpočty i nabídky, vystavujeme účetní dokumenty. Vše v kvalitě na kterou jste u nás zvyklí.

Před objednávkou bych potřeboval konzultaci, nebo zaměření. Nebude s tím teď problém?
Konzultace i zaměření provádíme standardně, po předchozí telefonické domluvě s příslušným obchodním zástupcem (viz OBCHODNÍ ZÁSTUPCI). Samozřejmě dbáme na přísné dodržování hygienických předpisů a tímto o to žádáme i naše zákazníky.

Jsem živnostník s IČO a potřebuju 2 pytle lepidla, co mám dělat?
Velkoobchodní prodej pro zákazníky s IČO zůstává zachován v otevírací době, kterou najdete na našich www, nebo viz OTEVÍRACÍ DOBA (upozorňujeme, že platby byly omezeny pouze na bezhotovostní variantu)

Nejsem živnostník, nemám IČO a stejně potřebuju 2 pytle lepidla, co mám dělat?
Maloobchodní prodej je možné uskutečnit pouze bezhotovostně na základě vzdálené komunikace – telefonicky, www, video hovory, e mail apod.

Dostal jsem info, že moje objednávka je připravena k vyzvednutí na skladě. Můžu si ho přijet vyzvednout?
ANO, výdej materiálu běží standardně, jen v upravené otevírací době, viz OTEVÍRACÍ DOBA.

Zvolil jsem dopravu HR (nebo vytížením) přivezete mi materiál?
Určitě ANO, i naše doprava funguje bez omezení. V případě, že jste si objednali doručení až na místo. Náš šofér Vám přiveze kompletní objednávku a za přísného dodržování všech hygienických pravidel ho složí, kam budete chtít.

V nejbližších měsících máme naplánovanou montáž, jak to bude?
I přes složitější logistiku naše montáže probíhají podle domluvených harmonogramů. Montáže obkladových pásků probíhají bez omezení (dokonce máme ještě máme pár volných termínů), montáže lícových cihel probíhají v omezeném režimu, z důvodu extrémní pracovní vytíženosti našich montážních skupin.

 

Pokud jste zde Váš dotaz nenašli a přesto Vás cokoliv zajímá, kontaktuje nás na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Váš BRICKLAND TEAM

 

Společnost BRICKLAND přichází s jarní stavební sezonou s bestsellerem ve svém sortimentu: cihly klinker - RUBY.

Tyto výrobky, známé na českém trhu také pod názvem zvonivky, mají naprosto vynikající fyzikální vlastnosti:

Nasákavost 4 - 5 %
Mrazuvzdornost    až 200 zmrazovacích cyklů
Pevnost P 35 MPa a více
Životnost 100 a více roků

 

Výrobky Klinker jsou sytě červené, hladké. Cihly jsou děrované se sraženými hranami.  Díky svojí kvalitě představují naprostou špičku mezi podobnými výrobky.  Cihly jsou standardně na skladě v Plzni a v Kroměříži k okamžitému odběru.

Cihly nabízíme ve všech obvyklých velikostech a za výborné ceny:

název/kód formát rozměry/mm ks/m2 cena bez DPH/kus cena bez DPH/m2
Ruby ČF / KE 100.1 český formát 290 x 140 x 65 44 32,- 1 408,-
Ruby NF/ KE 100.2 německý formát 240 x 115 x 71 48 22,- 1 056,-
Ruby RF/ KE 100.3 rakouský formát 250 x 120 x 65 50 22,- 1 144,-

 

Neváhejte nás kontaktovat pro obchodní nabídku při dlohodobé obchodní spolupráci,  nebo pro akční nabídku pro váš projekt. K cihlám dodáváme veškeré příslušenství: maltové směsi  pro výrobky Klinker – Brick Mix MH01, nosné překlady, nosné kotvení a spony, NANO technologie,  doprava vč.HR, montáž po celé ČR a pod.


Podkategorie