JARNÍ  SLEVY  BRICKLAND  2018 – CIHLOVÉ DLAŽBY KLINKER

PLATNOST AKCE  5. 3. 2018 – 20. 4. 2018

 

Design a kvalita cihelných klinker-dlažeb. Nepochybně téma do nikdy nekončící diskuse.

Jejich výhody a zejména fyzikální vlastnosti drtivě vyznívají v jejich prospěch oproti exterierovým dlažbám z jiných obvyklých materiálů, které musí být doplněny chemickými látkami a barvivy
pro získání potřebných vlastností. V celkovém porovnání vlastností cihelné klinker - dlažby vítězí v pevnosti v tlaku, v mrazuvzdornosti, v otěruvzdornosti, v odolnosti proti kyselinám a kyselým dešťům, ve stálosti zabarvení, v odolnosti ve smyku nebo v počtu využitelnosti pohledových ploch. Možná jedinou nevýhodou klinker-dlažeb se na první pohled zdá pouze cena.

Jejich pokládka je pak naprosto srovnatelná a v některých ohledech možná i jednodušší a levnější než pokládka ostatních dlažeb. Životnost klinker-dlažeb je jednoznačně výrazně delší, než u dlažeb z běžných materiálů. Společnost Brickland chce našim zákazníkům touto akcí ukázat, že i se zdánlivou nevýhodou, jako je cena kvalitních cihelných klinker-dlažeb, jde něco udělat, a je pak možné směle konkurovat běžným a rádoby „levnějším“ dlažbám.

Rozdíly a porovnání vlastností a výhod cihelných dlažeb oproti ostatním můžete najít na www.brickland.cz v sekci DLAŽBY, kde při porovnání fyzikálních a užitných vlastností můžete sami rozhodnout o vašem příštím projektu.

 

 

VÝRAZNÉ SLEVY Z CENÍKOVÝCH CEN

Z vybraných typů, které jsou u Bricklandu nejprodávanější, si pro „Jarní slevy Brickland 2018 – cihlové dlažby klinker“ odečtěte z ceníkových cen nabízenou obchodní slevu a navíc můžete odečíst další slevu za vaši včasnou platbu 5 %.
Maximální celková sleva tak může dosáhnout až 50 %!
Všechny ostatní ceny najdete v ceníku dlažeb BRICKLAND nebo na www.brickland.cz.

 

 

NÁVŠTĚVA VZORKOVEN

Nejen na veletrzích, ale i při návštěvě našich vzorkoven v Plzni, v Praze a Kroměříži se můžete seznámit se stále aktualizovaným sortimentem nejen cihelných venkovních klinker-dlažeb, ale také lícových cihel a obkladových pásků! Porada s naší firemní architektkou je pro vás na neomezenou dobu ve vzorkovně v Praze nebo Plzni zcela ZDARMA.
Po dohodě pro Vás připravíme profesionální VIZUALIZACI vašeho projektu s vybranými klinker-dlažbami Brickland.

 

1) CIHELNÉ DLAŽBY    síla 40, 45 a 52 mm
KE200 Ruby Red a KE201 Magma Granit
Ke slevám je již připočteno 5% skonto za včasnou platbu!
kolecka web 01
fotky web ruby fotky web magma granit
Ceny dlažeb Ruby Red a Magma Granit:
tloušťka 40 mm - 688 Kč | tloušťka 45 mm - 728 Kč | tloušťka 52 mm - 868 Kč

 

2) CIHELNÉ DLAŽBY    síla 40 a 52 mm
PK01, PK02, PK06, PK07
Ke slevám je již připočteno 5% skonto za včasnou platbu!
(www a katalog Brickland, str.23)
kolecka web 02
th pk01 niederlautsitzer gelb th pk02 gelbbunt th pk06 hellbraunbunt th pk07 herbstlaub

 

 

 

 

 

3) CIHELNÉ DLAŽBY    síla 18 mm
ST120, ST212, ST215, ST307, ST330, ST336
Ke slevám je již připočteno 5% skonto za včasnou platbu!
(www a katalog Brickland, str.27)
kolecka web 03
th st120 beige th st212 braunbunt th st215 patrizienrot th st307 weizengelb th st330 grafit th st336 metallic schwarz

 

 
jarni akce tlacitko

 

 

Rozšířené Obchodní a dodací podmínky Brickland pro využití akce „JARNÍ  SLEVY  BRICKLAND  2018 – CIHLOVÉ DLAŽBY KLINKER“. Tyto podmínky jsou rozšířením aktuálních základních Obchodních a dodacích podmínek Brickland po dobu trvání akce „JARNÍ  SLEVY  BRICKLAND  2018 – CIHLOVÉ DLAŽBY KLINKER“:

Slevy jsou platné na vybrané zboží uvedené na www.brickland.cz a z aktuálního ceníku Brickland. Materiály jsou I. jakostní třídy, s řádným certifikátem CE, Prohlášením o shodě
a dodávané na zakázku pro váš projekt. Z důvodu obvykle velkého zájmu u vybraných akčních výrobků platí slevy do možného vyprodání skladových zásob.

Vzhledem ke kapacitním možnostem výrobních závodů lze dlažby dodat až po potvrzení dodacího termínu výrobcem, které bude zákazníkovi předloženo před úhradou zálohové faktury.

Dle písemného požadavku zákazníků expedujeme dlažby z akce „JARNÍ  SLEVY  BRICKLAND  2018 – CIHLOVÉ DLAŽBY KLINKER“ od počátku akce nejdéle do 31. 5. 2018.

Cihelné dlažby pro uplatnění slevy dodáváme na palety. Při dodání neucelených palet u cihel účtujeme na rozbalenou paletu balné dle platného ceníku. U dlažeb síly 18 mm v bodě 3) je na paletě cca 30 m2 dlažeb. V případě neucelené palety bude účtován příplatek 8 % z ceny dlažby.

Dlažby s kódovým označením PK nemají sražené hrany, tzv. fazetku.
Dlažby ST jsou určeny pro pokládku lepením k pevnému podkladu.

Slevy platí jen na uvedené zboží, na ostatní materiály a příslušenství z katalogu a www Brickland platí standardní obchodní a cenové podmínky!

Pro poskytnutí slev je požadována úhrada minimální nevratné zálohy 10 % hodnoty zakázky do ukončení akce, tj. do 20. 4. 2018.

Pro získání sconta 5 % je požadována úhrada celé zakázky do skončení akce, tedy do 20. 4. 2018. Doplatek hodnoty zakázky je vždy před vyvezením zboží, nejpozději však do 31. 5. 2018.
Slevy budou poskytnuté pouze po zaslání písemné objednávky a jejím následném potvrzení ze strany Brickland, vč. dodacího termínu. Uvedené maximální slevy jsou konečné, bez možnosti jejich navýšení!!!

Sconto 5 % za včasnou platbu se navztahuje na případnou dopravu, skládání HR nebo palety.

V ostatním platí aktuální Obchodní a dodací podmínky Brickland.