DOTAČNÍ PROGRAM BRICKLAND 2018 – CIHLOVÉ DLAŽBY KLINKER

II. VÝZVA PRO OBJEDNÁVKY: 27. 8. 2018 – 23. 9. 2018

 

Popis akce

Společnost BRICKLAND opakovaně připravila nové programy dotací pro nákup vybraných materiálů ze sortimentu lícových cihel, obkladových cihelných pásků nebo exteriérových dlažeb klinker. Tyto dotační programy BRICKLAND jsou realizovány ve spolupráci s výrobními závody. Nejedná se tedy o klasické obchodní slevy, ale zejména o podporu výstavby z výše uvedených materiálů ze strany některých výrobců. Na rozdíl od evropských dotací je získání této podpory jednoduché a nárok na získání podpory má téměř 100 % zájemců o tuto podporu. Pouze se mírně liší technické podmínky získání dotace v závislosti na typu zboží. Tyto podmínky jsou vždy specifikované společně s vyhlášeným dotačním programem.

 

Podmínky získání dotační podpory

Na rozdíl od standardních slevových akcí nejsou u dotačních programů BRICKLAND stanoveny množstevní pásma, pro které se stanovují jednotlivé slevy. U dotačního programu BRICKLAND je pouze stanoveno minimální množství, od kterého je možné dotaci získat. Na základě elektronicky poslané objednávky od zákazníka společnost BRICKLAND přepošle tuto objednávku výrobci. Ten objednávku potvrdí a zarezervuje zboží pro zákazníka. Na základě tohoto potvrzení BRICKLAND informuje zákazníka o rezervaci zboží u výrobce a před vyvezením zboží vystaví celkovou fakturu na závazně objednané a výrobcem potvrzené zboží. Neplatíte žádnou zálohu při objednání! Po úhradě celkové faktury můžete zboží kdykoliv do 30.11.2018 odebrat, nebo vám vybrané zboží dovezeme. Skladování zboží nakoupené v této akci je pro vás ZDARMA.

 

 

 

Dotace 50 %
CIHELNÉ DLAŽBY „Ruby Red" a "Magma Granit“
200x100 mm, síla 40 mm, síla 45 mm, síla 52 mm:
 
 
fotky web ruby fotky web magma granit
V síle 40 mm: dotace 50 % při odběru dlažeb od cca 80 m2 (5 palet)
V síle 45 mm: dotace 50 % při odběru dlažeb od cca 88 m2 (6 palet)
V síle 52 mm: dotace 50 % při odběru dlažeb od cca 75 m2 (6 palet)
Při požadavku na menší odběr nás kontaktujte pro aktuální individuální obchodní slevu.
Ceny obou nabízených dlažeb najdete v ceníku dlažeb v sekci "Ke stažení"

Dotace 40 %
Cihelné dlažby PK01, PK02, PK06, PK07
200x100 mm, síla 40 mm, síla 52 mm:
 
 
th pk01 niederlautsitzer gelb th pk02 gelbbunt th pk06 hellbraunbunt th pk07 herbstlaub

 

V síle 40 mm: dotace 40 % při odběru dlažeb od cca 75 m2 (4 palety)
V síle 52 mm: dotace 40 % při odběru dlažeb od cca 85 m2 (6 palet)
Při požadavku na menší odběr nás kontaktujte pro aktuální individuální obchodní slevu.
Ceny všech nabízených dlažeb najdete v ceníku dlažeb v sekci "Ke stažení"

 

Dotace 40 %
Kompletní sortiment keramických krycích prvků pro oplocení ze sortimentu Brickland
 
 
hlavice ctvercova kryci deska ukoncovaci kryci deska 90 parapet p2

 

Dotace 40 % při odběru zboží nad 10 000,- Kč
Při požadavku na menší odběr nás kontaktujte pro aktuální individuální obchodní slevu.
Vyobrazení a podrobnější informace o všech nabízených keramických prvcích
najdete na http://www.brickland.cz/produkty/keramicke-kryci-desky-plotu-a-zidek

Ceny všech nabízených keramických prvků najdete v našem ceníku v sekci "Ke stažení"

   

 

 

 

Technické podmínky pro využití dotační akce Brickland II. – cihlové dlažby klinker.

Tyto podmínky jsou rozšířením aktuálních základních Obchodních a Dodacích podmínek Brickland

 

Dotace jsou platné na vybrané zboží uvedené na www.brickland.cz a z aktuálního ceníku BRICKLAND. Materiály jsou I. jakostní třídy, s řádným certifikátem CE, Prohlášením o shodě a dodávané na zakázku pro váš projekt. Z důvodu obvykle velkého zájmu u vybraných akčních výrobků platí dotační zvýhodnění do možného vyprodání skladových zásob.

Rozměry dlažeb jsou 200x100 mm v případě síly 40, 45 a 52 mm (48 ks/m2). Dlažby označené PK nemají sraženou hranu, tzv. fazetku.

Vzhledem ke kapacitním možnostem výrobních závodů lze dodací lhůty zboží potvrdit až po potvrzení dodacího termínu výrobcem, které bude zákazníkovi předloženo v dokumentu „Potvrzení objednávky“, kde bude specifikován termín dodání a termín úhrady zboží před jeho vyvezením.

Dle písemného požadavku zákazníků uvedeném v jejich objednávce expedujeme zboží z akce „Dotační program II.“ od 10.9. až do 30.11.2018. Ve výjimečném případě lze dohodnout písemně delší dobu uskladnění. Termín celkové úhrady zakázky je nejpozději 23.9.2018.

V případě požadavku zákazníka zajistíme dovoz zboží po celé ČR, popř. dovoz se složením pomocí HR. Tyto služby jsou placené.

Cihelné dlažby pro uplatnění maximální dotace dodáváme na ucelené palety. Při dodání neucelených palet u cihel účtujeme na rozbalenou paletu balné dle platného ceníku.

Dotace platí jen na uvedené zboží, na ostatní materiály a příslušenství platí standardní obchodní a cenové podmínky!

Splatnost celkových faktur je vždy před vyvezením zboží, splatnost celkových faktur u nevyvezených objednávek je nejpozději do 23.9.2018. Zaplacené zboží odebírané po tomto datu zůstává na skladech BRICKLAND uložené ZDARMA (Plzeň, Kroměříž) do doby expedice.

Dotace budou poskytnuté pouze po zaslání objednávky e-mailem a jejím následném potvrzení ze strany Brickland pomocí formuláře „Potvrzení objednávky“, vč. dodacího termínu a termínu úhrady faktury. Uvedené maximální slevy jsou konečné, bez možnosti jejich navýšení!!!

Podmínkou získání dotace je souhlas kupujícího s umístěním reklamního banneru společnosti BRICKLAND po dobu pokládky klinker-dlažby v místě projektu.

Dotační zvýhodnění se nevztahuje na dopravu, skládání HR, palety a ostatní, společně dodávané materiály.

V ostatním zůstávají v platnosti aktuální základní Dodací a obchodní podmínky BRICKLAND, přístupné na www.brickland.cz.